Share
Goto down
Admin
Počet príspevkov : 2
Join date : 06.08.2017
Zobrazit informácie o autorovihttp://deathless.board-directory.net

Pravidlá Deathless

za So august 12, 2017 12:50 am

--Všeobecné pravidlá pre všetky rasy--

1. Zabíjanie - zabíjanie je povolené ale za určitých podmienok ktoré budu vysvetlené.
2. Postavy zo seriálu - sú povolené jedine v prípade že ste videli TO/TVD a poznáte teda ako sa postava chová, nieje možné aby ste menili povahu týchto postáv. Taktiež budete dosť kontrolovaný admin teamom či sa chováte podla tejto postavy, takže nieje možné aby napríklad Elijah Mikaelson nosil kraťasy a tričko. Pre tieto postavy by bolo dobré mať kvalitný životopis
3. Špeciálna schopnosť - Každá postava ktorú si zvolíte môže mať nejakú špeciálnu schopnosť podla toho ako si zvolíte vy sami, môžete si ju vymyslieť alebo použiť niečo s TO/TVD, majte na pamäti že ak chcete aby schopnosť bola povolená nemôže to byť že dokážete ovplyvniť za upíra celé mesto. Ak si zvolíte špeciálnu schopnosť tak musíte mať ale aj nejakú nevýhodu.
4. Body zručnosti - Body zručnosti sa u každého stvorenia volajú inak ale slúžia na to aby keď sa bojuje tak sa vedelo kto v danej chvíli je napríklad rýchlejší. Takže upír získava automaticky + body k rýchlosti, kúzelník + body v inteligencii, lovec + body v znalosti používania zbrane a vlkolak + body v sile. Kto dostane koľko bodov zistíte v jednotlivých sekciách danej rasy.
5. Pôvodná rodina-
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.